Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Багриновецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04326158) був реорганізований і увійшов до складу Літинської громади

Сільський голова - Назаренко Наталя Демидівна

Я, Назаренко Наталя Демидівна, народилася  8 жовтня 1972 р. В селі Багринівці, Літинського району, Вінницької області, українка, громадянка України.

Батько – Зелениця Демид Устимович 1936 р.н., українець, освіта вища, працював керівником Багринівського відділку Літинської міжколгоспної  птахофабрики (нині покійний).

Мати – Зелениця Ольга Григорівна 1938р.н., українка, освіта середня спеціальна, працювала медсестрою Багринівської дільничної лікарні, пенсіонерка.

В 1979-1789рр. навчалася в Багринівській СЗШ, де отримала атестат про середню освіту.

З 1989р.  по 1992р. працювала  лаборантом Літинецької СЗШ.

В 1996 році закінчила Вінницький педагогічний інститут ім. Островського, де здобула фах учителя історії та правознавства.

З 1995 року по листопад 2015 рік – працювала вчителем історії та правознавства в СЗШ І-ІІІ ст. С. Багринівці.

За період своєї трудової діяльності здобула кваліфікацію вчитель вищої категорії та педагогічне звання «Старший вчитель».

З 6 листопала 2015 року – працюю сільським головою Багриновецької територіальної громади.

За професійну діяльність і активну громадську позицію була відзначила – Почесною грамотою відділу освіту (тричі: 2005, 2010, 2015 рік).

Грамотою Літинської районної адміністрації та районної ради ( двічі: 2007, 2012 рік).

Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації 2009 рік.

Одружена. Чоловік Назаренко Юрій Володимирович – 1971 р.н., освіта середня спеціальна, проживає зі мною.

Дочка: Назаренко Ольга Юріївна – 1992 р.н. освіта незакінчена вища, працює в СЗШ І-ІІІ ст. с.Багринівці, проживає зі мною.

Дочка: Назаренко Валентина Юріївна – 1998 р.н. навчається у Вінницькому медичному університеті ім. М.І. Пирогова.

Син: Назаренко Богдан Юрійович – 2011 р.н. проживає зі мною.

Судимості не маю.

За віросповіданням православна християнка.

Проживаю за адресою: 22350,Вінницька область, Літинський район, с.Багринівці, вул. Шевченка, 6. тел. 3-32-35, моб. 0671125998.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування